img

Depilacja laserowa

​Trwała depilacja laserowa to najlepsza metoda pozbywania się niechcianego owłosienia. Zabiegi z użyciem wiązki lasera dają możliwość pozbycia się niechcianych włosków na zawsze. Wykonane w seriach zabiegi są stuprocentowo skuteczne.

Usuwanie owłosienia Kraków

Laser Milesman Premium jest najnowszym laserem diodowym przeznaczonym do szybkiej i delikatnej depilacji. Aparat bardzo przypomina wyglądem dobrze znaną „diodę” amerykańską Laser Light Sheer ET-400 firmy Lumenis, ale przewyższa go osiąganymi parametrami. Jest szybszy i do tego mniej bolesny dzięki bardzo silnemu schładzaniu głowicy zabiegowej. Pracujemy na parametrach długość fali -810nm, gęstość energii na skórze od 10 do 100 J/cm2.

Podsumowując: laser Milesman Premium jest 2x szybszy w działaniu od lasera Light Sheer S ET-400, dużo mniej bolesny dla pacjenta i bezpieczniejszy gdyż wyłącza się automatycznie, aby nie wywołać oparzeń, gdy temperatura głowicy w miejscu kontaktu ze skórą osiągnie 10º C. Dzięki bardzo intensywnemu chłodzeniu głowicy zabiegowej laser Milesman pracuje bez problemów, aż do temperatury otoczenia 30ºC!

Zalety depilacji laserowej:

-trwałość rezultatów,

-użyteczność przy depilacji dużych obszarów ciała,

-znikome ryzyko powikłań,

-szybki powrót do normalnej aktywności życiowej bez okresu rekonwalescencji,

-nie uszkadza otaczających tkanek, mimo docierania w głąb skóry.

Zobacz również